قیمت برنج دورود درجه یک

قیمت برنج دورود درجه یک

خرید برنج دورود خالص و باکیفیت و با قیمت واقعی هدف ariarice.ir برای همه خانواده‌های عزیز و اصیل ایرانی است.

پاییز بهترین فصل برای خرید برنج دورود است. زیرا محصول شالیزار در اواخر تابستان و آغاز فصل زیبای پاییز درو می‌شود و همان زمان نیز به بازار عرضه می‌شود.

در فصل پاییز برنج در دست کشاورز است و قیمت متعادل‌تری دارد. اگر به دنبال خرید برنج دورود با قیمت واقعی هستید پاییز بهترین زمان خرید برنج است.

برنج دورود یک برنج ایرانی لذیذ و جذاب برای ذائقه‌ برنج دوستان است. این برنج جذاب محصول دشت‌ها و کوهپایه‌های شهر دورود بوده و به همین نام شهرت دارد.

کارشناسان برنج آریا تمام وسواس خود را برای انتخاب بهترین برنج دورود به کار می‌برند تا بهترین برنج ایرانی را به بازار عرضه کنند.

قیمت برنج دورود (مانند سایر برنج‌های ایرانی) از برنج‌های خارجی بالاتر است! نرخ برنج دورود از برخی از برنج های ایرانی باکیفیت پایین‌تر نیز بیشتر است.

همین امر توجه کلاهبرداران را جلب کرده است تا با ارائه محصول ناخالص سود بیشتری کسب کنند بنابراین توصیه می‌کنیم خرید برنج دورود را به ما بسپارید.

برنج آریا محصول شالیزارهای دورود است. کشت، بسته بندی و فروش برنج آریا، همه توسط تنها یک تیم صورت می‌گیرد.

تصویر مراحل کاشت، داشت و برداشت برنج دورود

کشاورزان ما بهترین بذر برنج درود را تهیه می‌کنند. با کمک تکنولوژی روز ایران کشت این برنج مرغوب ایرانی صورت می‌گیرد. مرحله داشت با مراقبت دقیق طی می‌شود.

پس از اینکه شالیزار به بار نشست فصل درو با کمباین‌های مخصوص فرا می‌رسد. پس از درو، در آسیاب‌های مجهز با دستگاه‌های به روز سفید می‌شود.

فروش برنج دورود از کانال‌های ثابتی صورت می‌گیرد و برای خرید برنج محلی دورود دو روش وجود دارد: 1- خرید برنج از کارخانه 2- خرید اینترنتی برنج

در هر دو روش شما می‌توانید به خرید برنج از کشاورز بپردازید. در خرید آنلاین عکس برنج در همین وبسایت قرار گرفته و با تضمین عطر مطلوب با خیال راحت خرید کنید.

در خرید حضوری با مراجعه به آدرس قید شده در وبسایت و با تماس با شماره تلفن‌های اعلام شده می‌توانید محصول را از کارخانه خریداری کنید.

کیفیت برنج دورود

برنج دورود به خاطر عوامل جغرافیایی خوش طعم‌تر از سایر برنج‌های ایرانی است و رایحه دلپذیرتری دارد. انواع بذرها در این شهرستان کشت می‌شود که در آزمون و خطا برنج علی کاظمی بهتر جواب داده است.